تخفیف بزرگ سال

تخفیف بزرگ سال مژده متقاضیان خرید سرویس هاست  - میزبانی وب فراکارانت که علاقه به استفاده از سرورهای قدرتمند با تنظیمات حرفه ای جهت خدمات  میزبانی وب  سایت یا اپ موبایل و دیتابیس خود را دارند ... بیشتر »

انتقال همه ی دامنه های ثبت شده در ریسلو به یک رجیسترر جدید در صورت تمدید دامنه

کلیه ی دامنه هایی که کاربران ایرانی در شرکت ریسلو ثبت کرده اند به یک رجیسترر جدید در حال انتقال است به همین جهت شرکت فراکارانت دامنه هایی که حداقل 15 روز با تاریخ انقضای ان مانده باشده را در صورت ... بیشتر »

سیاست‌های جدید محدودیت و تحریم Resello برای ارایه خدمات دامنه به کاربران ایرانی

سیاست‌های جدید محدودیت و تحریم  Reselloبرای ارایه خدمات دامنه به کاربران ایرانی در فراکارانت نگران مالکیت دامنه خود نباشید در متن اطلاعیه ریسلو  که به تازگی منتشر شده مطالبی مرتبط با کاربران ... بیشتر »

نسخ نرم افزارهای نصب شده بر روی فضای هاست را بروز نگهدارید

طبق دستورالعمل ابلاغی از سازمان فناوری اطلاعات کلیه مشترکین داری فضای میزبانی بر روی فضای سایبری کشور در راستای تامین امنیت بیشتر موظف به بروزنگهداری دايمی کلیه نرم افزارهای خود می باشند از ... بیشتر »

نسخه ویندوز خود را بروزکنید

نظر به اینکه ظرف 48 ساعت گذشته،نسخه جدیدی از باج افزار مبتنی بر ابزارهای فاش شده NSA شناسایی شده،که تنها در 24 ساعت گذشته بیش از 80 هزار رایانه را در 99 کشور جهان آلوده کرده است،از این رو بخش امنیت ... بیشتر »

توجه سرورهای مجازی و اختصاصی آلمان با امکانات روز جهانی از68 هزار تومان

سرورهای اختصاصی مجازی ابری آلمان

سرورهای اختصاصی آلمان


 
Windows Linux  Fedora  Cent OS 
Ubuntu  OpenSUSE Debian FreeBSD
(All operating systems are 64 Bit.)

توجه - دامنه های دلخواه خود را با پسوندهای جدید قبل ازرقبا بصورت آنلاین ثبت کنید

توجه کاربران محترم نامهای دلخواه خود را از میان پسوندهای جدید قبل از رقبا آنلاین ثبت کنید امکان ثبت تا ۲۰ دامنه همزمان از طریق ... بیشتر »

توجه - بهینه سازی تضمینی سایت شما ویژه جستجوهای عبارات مرتبط با کسب و کار شما در فراکارانت

کاربر گرامی واحد دیجیتال مارکتینگ فراکارانت افتخار دارد با مشارکت جمعی از مبرزترین کارشناسان و اساتید دانشگاه با کمترین هزینه بهترین راه توسعه کسب  و کار را در اختیار شما قرار دهد . شما می ... بیشتر »

نظر به استقبال بی نظیر 2370 کسب وکار در دور قبل و تقاضای کاربران اگر محل کسب و کار خود را در نقشه گوگل ثبت نکرده اید فورا اقدام کنید فقط تا 6 شهریور با 80 درصد تخفیف

نظر به استقبال بی نظیر بیش از دو هزار کسب وکار و تقاضای کاربران تمدید شدتنها تا 6 شهریور 95 فرصت باقیست   ویژه اعضا  فراکارانت اگر محل کسب و کار خود را در نقشه گوگل ثبت نکرده اید فورا اقدام کنید ... بیشتر »

پانصد وچهل هزار تومان قطعی هدیه تا بیست وهفتم تیر

فقط تا بیست و هفتم تیر ویژه مشتریان فراکارانت سرور اختصاصی پردازش ابری سازمانی 90Gig HDD 3Gig Ram 3core Cpu DL380 HP Server 300GB Traffic پانصد وچهل هزارتومان هدیهبرای سفارشَ اینجا را کلیک کنید مشاوره 23087 داخلی 106 بیشتر »